Su Tüketimi:
9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Enerji Tüketimi:
0.63 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi

Satıcı: UlusalAvm

31.594,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 31594.11
Siemens Sn25eı63kt İq500 Solo Bulaşık Makinesi 60 Cm Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

31.923,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 31923.70
Siemens SN25EI63KT 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: kea-ev-aletleri

33.479,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 33479.07
Siemens SN25EI63KT 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ymtevaletleri

33.479,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 33479.07
Siemens Sn25eı63kt İq500 Solo Bulaşık Makinesi 60 Cm Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: KEA Ev Aletleri

34.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 34579.10
Siemens SN25EI63KT Solo bulaşık makinesi

Satıcı: Siemens İzmir

34.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 34900.00
Siemens SİEMENS SN25EI63KT iQ500 Solo Bulaşık Makinesi 60 cm Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARI | 1 yorum

35.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 35805.00
Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi

Satıcı: BABAOĞLU DTM

37.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 37260.00
Siemens SİEMENS SN25EI63KT iQ500 Solo Bulaşık Makinesi 60 cm Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: inovativstore | 1 yorum

37.376,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 37376.70
Siemens SN25EI63KT Solo bulaşık makinesi

Satıcı: Siemens Babaoğlu DTM

41.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 41000.00

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9 lt
B
0.63 kWh

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Natural Dry
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Program Sonu Sesli Uyarı Home Connect LED Ekran MyFavourites Fonksiyonu

GÖSTERGELER

• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 64 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 9 lt
• Enerji Tüketimi 0.63 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 50.7 kg

Siemens SN25EI63KT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.