Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
C
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens Sn25eı82at 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

45.328,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 45328.00
Siemens Sn25eı82at 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ALC DTM

47.142,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 47142.30
SIEMENS SN25EI82AT C Enerji Sınıfı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ALC DTM

47.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 47499.05
Siemens SN25EI82AT 8 Programlı Bulaşık Makinesi C Enerji Sınıfı 13 Kişilik Kapasite ile Etkili Temizlik

Satıcı: Ekaş Teknoloji | 2 yorum

49.289,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 49289.07
Siemens SN25EI82AT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: cfcon-line

50.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 50220.00
Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi

Satıcı: Smarttek

52.255,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 52255.08
Sıemens SN25EI82AT C Enerji Sınıfı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SmartTek

52.823,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 52823.07
Siemens SN25EI82AT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: smarttek

52.823,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 52823.07
Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

61.049,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 61049.19

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Doğal
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 74 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 54 kg

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Siemens SN25EI82AT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.