Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN27YI82DT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens SN27YI82DT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: MK Ev Aletleri | 25 yorum

52.079,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 52079.07
Siemens SN27YI82DT 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÖKMEN

51.408,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 51408.00
Siemens SN27YI82DT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: kea-ev-aletleri

52.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 52199.10
Siemens Sn27yı82dt 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

52.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 52779.10
Siemens SN27YI82DT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÖKMEN | 25 yorum

53.121,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 53121.60
Siemens SN27YI82DT 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tufekcihome

54.363,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 54363.60
Siemens Sn27yı82dt 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

54.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 54599.10
Siemens SN27YI82DT iQ700 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 56999.00
Siemens SN27YI82DT Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

58.141,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 58141.70
SN27YI82DT iQ700 13 Kişilik B Enerji Sınıfı Solo Bulaşık Makinesi 59.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 59018.00

Siemens SN27YI82DT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN27YI82DT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Doğal
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Program Sonu Sesli Uyarı Zeolit Kurutma Teknolojisi EmotionLight

GÖSTERGELER

• Program Takip Göstergesi Var
• Kalan Süre Göstergesi Yok

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 64 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 43 dB

SEPETLER

• Çatal Bıçak Sepeti Var

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 58.5 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var

Siemens SN27YI82DT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.