Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN53IS62MT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens SN53IS62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

29.453,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 29453.10
Siemens SN53IS62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: yetkilisatici

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 32550.00
Siemens Sn53ıs62mt E Enerji Sınıfı 14 Kişilik 6 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

32.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 32760.00
Siemens SN53IS62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: METRADE TİCARET | 26 yorum

33.479,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 33479.07
Siemens SN53IS62MT Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

33.867,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 33867.50
Siemens Sn53ıs62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Siemens İzmir

33.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 33900.00
Siemens SN53IS62MT Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: BABAOĞLU DTM

34.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 34040.00
Siemens Sn53ıs62mt Bulaşık Makinesi Yarı Ankastre İnox

Satıcı: Beyazon

34.694,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 34694.60
Siemens SN53IS62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÖKMEN | 26 yorum

35.624,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 35624.58
Siemens SN53IS62MT E Enerji Sınıfı 14 Kişilik 6 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Eco Evaletleri

35.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 35880.00
Siemens SN53IS62MT Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Babaoglu Siemens

37.359,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 37359.29

Siemens SN53IS62MT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN53IS62MT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Diğer Özellikler Ekstra Durulama Wi-Fi Bağlantısı Buhar Koruma Kutusu Ekstra Sessiz

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 48 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 32.3 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Siemens SN53IS62MT Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makineleri

Siemens SN53IS62MT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.