Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
C
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN57ZS82DT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

60.914,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 60914.07
Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı Yarı Ankastre Paslanmaz Çelik Bulaşık Makinesi

Satıcı: MK Ev Aletleri | 2 yorum

61.202,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 61202.37
Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: kea-ev-aletleri

63.239,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 63239.07
Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı Yarı Ankastre Paslanmaz Çelik Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÖKMEN | 2 yorum

65.478,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 65478.51
Siemens SN57ZS82DT C Enerji Sınıfı 13 Kişilik 8 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Siemens İzmir

66.389,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 66389.09
Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: BABAOĞLU DTM

68.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 68080.00
Siemens SN57ZS82DT Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

70.032,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 70032.70
Siemens SN57ZS82DT C Enerji Sınıfı 13 Kişilik 8 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

72.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 72599.90
Siemens SN57ZS82DT 8 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Babaoglu Siemens

74.024,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 74024.31
SN57ZS82DT iQ700 13 Kişilik C Enerji Sınıfı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 74.682,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 74692

Siemens SN57ZS82DT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN57ZS82DT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Zeolit
• Diğer Özellikler Program Sonu Sesli Uyarı Zeolit Kurutma Teknolojisi Dokunmatik Kontrol Ekstra Sessiz Home Connect

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Yok

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 74 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yüklü Ayarlanabilir
• Çatal Bıçak Sepeti Var
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Yok

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 49.1 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Yok

Siemens SN57ZS82DT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.