Sıcaklık Sayısı:
5
Kullanım Tipi:
Enerji Tüketimi:
0.93 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Teka DFI 46700 TTM Bulaşık Makinesi Fiyatları

Teka Dfı 46700 Ttm 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: görayiklimlendirme

18.187,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 18187.60
Teka Dfı 46700 Ttm Bulaşık Makinesi 7 Programlı E Enerji Sınıfı 13 lt Su Tüketimi Kapasitesi - Siyah

Satıcı: Göray | 7 yorum

19.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 19065.00
Teka DFI 46700 7 Programlı 14 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: yilmazankastre

20.412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 20412.00
Teka DFI 46700 7 Programlı 14 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: AcarlarOnline

20.412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 20412.00
Teka DFI 46700 Tam Ankastre Dijital Ekranlı Bulaşık Makinesi 7 Programlı 14 Kişilik 60 cm 114270022 - 114270009

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 60 yorum

21.092,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 21092.40
Teka DFI 46700 TTM 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

21.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 21546.00
Teka DFI 46700 TTM 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

21.987,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 21987.08
Teka Dfı 46700 Tam Ankastre Dijital Ekranlı Bulaşık Makinesi 114270022

Satıcı: ANKASTREZONE

22.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 22139.10
114270009-Teka Dfi 46700 Tam Ankastre Bulaşık Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP | 1 yorum

22.920,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 22930
Teka DFI 46700 TTM 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Evimankastre

23.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 23920.00
Teka 114270009- Dfi 46700 Tam Ankastre Bulaşık Makinası

Satıcı: Ankastre Grup

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 25000.00
Teka DFI 46700 Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Starwood Yapı Market

27.216,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 27216.00
TEKA DFI 46700 Tam Ankastre Dijital Ekranlı Bulaşık Makinesi 7 Programlı 14 Kişilik

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

34.838,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 34838.00
Teka DFI 46700 Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: YapıMarka

70.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 70000.00

Teka DFI 46700 TTM Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Teka DFI 46700 TTM Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Sayısı 5
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 7 program
• Program Seçimi Elektronik
• Eko Program Süresi 220 dk
• Yıkama Erteleme Var
• Maksimum Erteleme 24 saat

PERFORMANS

• Enerji Tüketimi 0.93 kWh
• Yıllık Enerji Tüketimi 266 kWh
• Yıllık Su Tüketimi 2660 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

• Çatal Bıçak Sepeti Var
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Yok

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 818 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 550 mm

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Teka DFI 46700 TTM Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.