Altus AL 355 B Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
F
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
254 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Altus AL 355 B Buzdolabı Fiyatları

Altus Al-355 B 437 Litre İki Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Altus Online

27.027,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 27027.00
Altus Çift Kapılı 437 Lt Buzdolabı Beyaz Enerji Sınıfı F Hızlı Soğutma Özelliği ile

Satıcı: mevlanadiyarı | 120 yorum

27.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 27500.00
Altus Al 355 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: CihanSE-01

31.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 31555.00
Altus Al 355 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: AKPA DTM

34.342,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 34342.50
Altus AL 355 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: MAVİAY TİCARET

34.583,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 34583.00
Altus AL 355 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

35.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 35469.00
Altus AL 355 B 437 Litre Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: OZDIJITEK

36.076,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 36076.25
Altus AL 355 B F Enerji Sınıfı 437 Lt Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

36.615,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 36615.08
Altus Çift Kapılı 437 Lt Buzdolabı Beyaz Enerji Sınıfı F Hızlı Soğutma Özelliği ile

Satıcı: NEXTRONİX | 120 yorum

36.666,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 36666.18
Altus AL 355 B F Enerji Sınıfı 437 Lt Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: JetTekno

36.891,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 36891.08
Altus AL 355 B 437 LT Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: ozdijitek

37.199,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 37199.07
Altus AL 355 B 437 LT Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

37.525,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 37525.50

Altus AL 355 B Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus AL 355 B Buzdolabı Temel Özellikleri

F
254 kWh
38 dB

Altus AL 355 B Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 655 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 322 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 115 lt
• Hızlı Dondurma Yok
• Soğutma Sistemi Statik
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 254 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

DOKÜMAN

Altus AL 355 B Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.