Altus Al 355 BE Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
F
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
317 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
5.5 kg/gün

Altus Al 355 BE Buzdolabı Fiyatları

Altus AL 355 BE E Enerji Sınıfı 437 Lt Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Smart Teknoloji

21.898,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 21898.10
Altus Al 355 Be Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: abstore XL

22.061,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 22061.60
Altus Al 355 Be 437 Lt Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: smart teknoloji 06

22.739,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 22739.50
Altus AL 355 BE E Enerji Sınıfı 437 Lt Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: modatrend34

22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 22899.00
Altus AL 355 BE Buzdolabı 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 22999.00
Altus AL 355 BE 437 LT Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: smartteknolojii | 3 yorum

24.645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 24645.00
Altus Al 355 Be F Enerji Sınıfı 437 L Statik Buzdolabı

Satıcı: Smartt Teknoloji | 5 yorum

24.946,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 24946.24
Altus Al 355 Be F Enerji Sınıfı 437 L Statik Buzdolabı

Satıcı: Ab-Store | 5 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 24999.00
ALTUS AL 355 BE E Enerji Sınıfı 437 L Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Sendekaldı

25.252,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 25252.80
Altus AL 355 BE 437 LT Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: SendeKaldı

25.588,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 25588.95
ALTUS AL 355 BE E Enerji Sınıfı 437 L Statik Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: GUSTO PREMİUM

28.024,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 28024.05
Altus AL 355 BE Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: AKPADTM

35.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 35734.00

Altus Al 355 BE Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus Al 355 BE Buzdolabı Temel Özellikleri

F
317 kWh
38 dB
5.5 kg/gün

Altus Al 355 BE Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 655 mm
• Ağırlık 67 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 322 lt
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 115 lt
• Dondurma Kapasitesi 5.5 kg/gün
• Soğutma Sistemi Statik
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 317 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Altus Al 355 BE Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.