Enerji Sınıfı (A-G):
F
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
336 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Altus AL 366 B Buzdolabı (Beyaz) Fiyatları

Altus Al-366 B 503 Net Litre Buzdolabı

Satıcı: Altus Online

32.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 32305.00
Altus AL 366 B 503 Lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı – Geniş Ailelere Uygun, Enerji Tasarruflu ve Ferah İç Hacim

Satıcı: DeMob | 52 yorum

37.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 37200.00
Altus Al 366 B 503 Lt Buzdolabı

Satıcı: GÜLDENİZ TİCARET

37.819,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 37819.50
Altus AL 366 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: MAVİAY TİCARET

38.162,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 38162.00
Altus AL 366 B Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

38.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 38909.00
Altus AL 366 B 503 Litre Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: OZDIJITEK

39.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 39805.00
Altus Al 366 B 550 Lt Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

40.166,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 40166.28
Altus AL 366 B 503 Lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı – Geniş Ailelere Uygun, Enerji Tasarruflu ve Ferah İç Hacim

Satıcı: OZDIJITEK | 52 yorum

40.272,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 40272.60
Altus Al 366 B 550 Lt Buzdolabı

Satıcı: Novaelectronıcs

40.328,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 40328.20
Altus AL 366 B 503 LT Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

41.173,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 41173.89
Altus AL 366 B 503 LT Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: JetTeknom

41.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 41385.00

Altus AL 366 B Buzdolabı (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Altus AL 366 B Buzdolabı Ürün Ailesi

Altus AL 366 BS Gri Buzdolabı Gri 31.000,00 TL
Altus AL 366 B Beyaz Buzdolabı Beyaz 32.305,00 TL

Altus AL 366 B Buzdolabı (Beyaz) Temel Özellikleri

F
336 kWh
38 dB

Altus AL 366 B Buzdolabı (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 725 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 373 lt
• Soğutucu Raf Adedi 5 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 130 lt
• Soğutma Sistemi Statik
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 336 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

DOKÜMAN

Altus AL 366 B Buzdolabı (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.