Altus AL 375 NE Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
5.6 kg/gün

Altus AL 375 NE Buzdolabı Fiyatları

Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Smart Teknoloji

27.435,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 27435.10
Altus Al 375 Ne Çift Kapılı Buzdolabı 477 lt E Enerji Sınıfı No Frost Özellikli

Satıcı: Smartt Teknoloji | 3 yorum

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 27900.00
Altus Al 375 Ne Çift Kapılı Buzdolabı 477 Lt E Enerji Sınıfı No Frost Özellikli

Satıcı: İpek-Store

28.013,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 28013.50
Altus Al 375 Ne 477 Lt No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: smart teknoloji 06

28.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 28391.00
Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Electro Beyaz Shop

28.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 28949.00
Altus Al 375 Ne Çift Kapılı Buzdolabı 477 lt E Enerji Sınıfı No Frost Özellikli

Satıcı: DKN KURUMSAL | 3 yorum

28.969,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 28969.50
Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: CarrefourSA

28.987,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 28987.35
Altus AL 375 NE 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: DKN

29.144,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 29144.70
Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

29.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 29799.00
Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

30.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 30685.00
Altus AL 375 NE 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: febhome

30.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 30830.00
Altus AL 375 NE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ElectroBeyazShop

31.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 31049.00
ALTUS ALK 375 NE

Satıcı: AKPADTM

40.918,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 40918.00

Altus AL 375 NE Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus AL 375 NE Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
38 dB
5.6 kg/gün

Altus AL 375 NE Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 477 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Ağırlık 81 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Dondurma Kapasitesi 5.6 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Altus AL 375 NE Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Altus AL 375 NE Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.