Altus AL 375 XE Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
5.6 kg/gün

Altus AL 375 XE Buzdolabı Fiyatları

Altus Al 375 Xe 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: smart teknoloji 06

29.641,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 29641.30
Altus Al 375 Xe E Enerji Sınıfı 477 lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: BakserLTD | 42 yorum

29.945,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 29945.07
Altus Al 375 Xe Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smart Teknoloji

30.023,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 30023.30
Altus Al 375 Xe E Enerji Sınıfı 477 lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: Bazaar | 42 yorum

30.131,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 30131.07
Altus Al 375 Xe 477 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: Electro Beyaz Shop

30.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 30549.00
Altus AL 375 XE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: TRENDÇARŞI34

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30999.00
Altus AL 375 XE 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: electrobeyazshop

31.107,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 31107.57
Altus AL 375 XE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

31.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 31449.00
Altus Al 375 Xe 477 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: modatrend34

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 32499.00
ALTUS AL 375 XE E Enerji Sınıfı 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ElectroBeyazShop

32.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 32749.00
ALTUS AL 375 XE E Enerji Sınıfı 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: modatrend34

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 33249.05
Altus AL 375 XE 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: cihanse-01

34.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 34759.00
Altus AL 375 XE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: AKPADTM

43.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 43564.00
Altus AL 375 XE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı 43.564,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 43574

Altus AL 375 XE Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus AL 375 XE Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
38 dB
5.6 kg/gün

Altus AL 375 XE Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 477 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Ağırlık 81 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Dondurma Kapasitesi 5.6 kg/gün
• Hızlı Dondurma Yok
• Soğutma Sistemi No-Frost

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Altus AL 375 XE Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.