Altus AL 375 XIE Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
5.6 kg/gün

Altus AL 375 XIE Buzdolabı Fiyatları

Altus Al 375 Xıe E Enerji Sınıfı 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: Electro Beyaz Shop

33.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 33699.00
Altus AL 375 XIE 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: DKN

33.817,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33817.93
Altus AL 375 XIE 477 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: electrobeyazshop

34.316,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 34316.07
Altus AL 375 XIE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

34.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 34699.00
Altus AL 375 XIE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ElectroBeyazShop

36.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 36099.00
Altus AL 375 XIE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: CihanSE-01

36.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 36599.00
Altus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı 477 Lt E Enerji Sınıfı Inox Özellikli Al 375

Satıcı: Ab-Store | 3 yorum

36.734,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 36734.07
Altus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı 477 Lt E Enerji Sınıfı Inox Özellikli Al 375

Satıcı: DKN KURUMSAL | 3 yorum

38.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 38100.00
Altus AL 375 XIE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: AKPADTM

45.923,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 45923.00
Altus AL 375 XIE Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

46.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 46094.00

Altus AL 375 XIE Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus AL 375 XIE Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
38 dB
5.6 kg/gün

Altus AL 375 XIE Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 477 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Ağırlık 81 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Dondurma Kapasitesi 5.6 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Altus AL 375 XIE Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Altus AL 375 XIE Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.