Altus Al 380 XI Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
F
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
347 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Altus Al 380 XI Buzdolabı Fiyatları

Altus Al 380 Xı 508 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: SES HOME | 11 yorum

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 49900.00
Altus Al 380 Xı 508 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: DÖRTYOL EV CONCEPT | 11 yorum

59.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 59799.00
Altus AL 380 XI Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

59.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 59949.00
Altus AL 380 XIE Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: JetTekno

60.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 60026.00
Altus Al 380 Xı Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: NEXTRONİX

60.815,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 60815.30
Altus Al 380 Xı 508 Litre No Frost Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

61.886,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 61886.56
Altus AL 380 XI 508 Litre No Frost Buzdolabı

Satıcı: OZDIJITEK

62.380,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 62380.80
Altus Al 380 Xı 508 Litre No Frost Buzdolabı

Satıcı: AKPA DTM

62.647,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 62647.40
Altus AL 380 XI 508 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: JetTeknom

63.133,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 63133.05
Altus AL 380 XI 508 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

63.218,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 63218.61

Altus Al 380 XI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus Al 380 XI Buzdolabı Temel Özellikleri

F
347 kWh
39 dB

Altus Al 380 XI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 740 mm
• Derinlik 755 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 382 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 347 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

DOKÜMAN

Altus Al 380 XI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.