Altus ALK 474 XE Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
354 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Altus ALK 474 XE Buzdolabı Fiyatları

Altus Alk 474 Xe Buzdolabı

Satıcı: TRENDÇARŞI34

40.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 40939.10
Altus ALK 474 XE BUZDOLABI

Satıcı: TRENDÇARŞI34

41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 41499.00
Altus Alk 474 Xe Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: FEBHOME

41.886,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 41886.00
Altus ALK 474 XE Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smart Teknoloji

42.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 42500.00
Altus ALK 474 XE E Enerji Sınıfı 532 L No-Frost Buzdolabı

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 42750.00
Altus Alk 474 Xe E Enerji Sınıfı 532 L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Süllü | 4 yorum

42.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 42780.00
Altus Alk 474 Xe E Enerji Sınıfı 532 L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Smartt Teknoloji | 4 yorum

45.274,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 45274.19
Altus ALK 471 XE 532 L No-frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: akpadtm

49.648,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 49648.05
Altus ALK 471 XE 532 L No-frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

55.696,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 55696.77
Altus ALK 474 XE Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: AKPADTM

60.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 60921.00
Altus ALK 474 XE Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

60.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 60924.00
Altus ALK 474 XE Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Novaelectronıcs

63.865,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 63865.48

Altus ALK 474 XE Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Altus ALK 474 XE Buzdolabı Temel Özellikleri

E
354 kWh
39 dB

Altus ALK 474 XE Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 740 mm
• Derinlik 755 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 354 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Altus ALK 474 XE Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.