Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
247 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
6 kg/gün

Arçelik 260316 MB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 260316 MB 316 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: RecepÇelikbaş

34.921,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 34921.50
Arçelik 260316 MB No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

35.082,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 35082.36
Arçelik 260316 MB 316 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

35.119,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 35119.59
Arçelik 260316 MB Kombi Tipi Buzdolabı 316 lt E Enerji Sınıfı No Frost Özelliği ile Beyaz

Satıcı: ÖZBALCI | 3 yorum

38.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 38500.00
Arçelik 260316 MB Kombi Tipi Buzdolabı 316 lt E Enerji Sınıfı No Frost Özelliği ile Beyaz

Satıcı: ErhanGülener | 3 yorum

38.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 38504.00
Arçelik 260316 Mb Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gazioglu DTM

38.984,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 38984.10
Arçelik 260316 MB Buzdolabı 40.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 40009.00
Arçelik 260316 Mb Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

40.739,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 40739.80
Arçelik 260316 Mb Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gazioglu DTM

41.379,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 41379.77
Arçelik 260316 MB No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

50.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 50599.08
ARÇELİK 260316 MB NF BEYAZ KOMBİ 316 LT BUZDOLABI

Satıcı: SELÇUK TİCARET

55.500,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 55510

Arçelik 260316 MB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 260316 MB Buzdolabı Temel Özellikleri

E
247 kWh
37 dB
6 kg/gün

Arçelik 260316 MB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 663 mm
• Ağırlık 70 kg
• Kapı Sayısı 3 kapılı

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 210 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurma Kapasitesi 6 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 247 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Arçelik 260316 MB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.