Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
285 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8.5 kg/gün

Arçelik 270475 MB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 270475 Mb No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

29.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 29809.00
Arçelik 270475 MB Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

29.810,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 29810.55
Arçelik 270475 MB 475 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

29.853,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 29853.00
Arçelik 270475 Mb Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÖNKOL ELEKTRONİK TİCARET

31.343,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 31343.40
Arçelik 270475 MB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener | 39 yorum

31.452,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 31452.60
Arçelik 270475 MB 475 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: abdikticaret

32.556,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 32556.60
Arçelik 270475 MB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 39 yorum

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 34410.00
Arçelik 270475 MB Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gazioglu DTM

35.195,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 35195.95
Arçelik 270475 MB No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

37.239,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 37239.07
Arçelik 270475 Mb No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

37.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 37300.00
Arçelik 270475 MB No Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

37.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 37848.00
Arçelik 270475 MB No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

38.499,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 38499.03
Arçelik 270475 MB Buzdolabı 41.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 41989.00

Arçelik 270475 MB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 270475 MB Buzdolabı Temel Özellikleri

E
285 kWh
36 dB
8.5 kg/gün

Arçelik 270475 MB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Yok
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 475 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 87.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 135 lt
• Dondurma Kapasitesi 8.5 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 285 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 270475 MB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.