Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
285 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8.5 kg/gün

Arçelik 270475 MI Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 270475 Mı 475 Lt No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TeknoPlus

35.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 35299.00
Arçelik 270475 Mı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

35.835,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 35835.80
Arçelik 270475 MI 475 LT No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

35.916,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 35916.60
Arçelik 270475 Mı Alttan Donduruculu Buzdolabı - HBCV00008D9VEU

Satıcı: ErdemAvmArçelik | 5 yorum

37.097,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 37097.70
Arçelik 270475 Mı Alttan Donduruculu Buzdolabı - HBCV00008D9VEU

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 5 yorum

37.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 37665.00
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Gazioglu DTM

38.001,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 38001.18
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

38.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 38639.08
Arçelik 270475 MI 475 LT No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: RecepÇelikbaş

38.920,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 38920.50
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

39.101,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39101.07
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: BAŞAK DAYANIKLI TÜKETİM İST

39.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 39997.00
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

40.109,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 40109.01
Arçelik 270475 MI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

40.439,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 40439.03
Arçelik 270475 MI Inox Buzdolabı 44.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 44489.00

Arçelik 270475 MI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 270475 MI Buzdolabı Temel Özellikleri

E
285 kWh
36 dB
8.5 kg/gün

Arçelik 270475 MI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 475 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 135 lt
• Dondurma Kapasitesi 8.5 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 285 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 270475 MI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.