Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
285 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8.5 kg/gün

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Arçelik 270477 Eı Aı Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: TeknoPlus

35.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 35899.00
Arçelik 270477 EI AI Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Emre Pazarlama

37.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 37919.00
Arçelik 270477 Eı Aı Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ErdemAvmArçelik | 9 yorum

39.050,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 39050.70
Arçelik 270477 EI AI 475 L Yapay Zeka Teknolojili Alttan Donduruculu Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: EmrePazarlama

39.673,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 39673.64
Arçelik 270477 Eı Aı Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI başaran | 9 yorum

40.362,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 40362.00
Arçelik 270477 EI AI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

41.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 41400.00
Arçelik 270477 Eı Aı Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

42.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 42200.00
Arçelik 270477 EI AI Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

44.251,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 44251.08
Arçelik 270477 EI AI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

45.213,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 45213.06
Arçelik 270477 EI AI 475 L Yapay Zeka Teknolojili Alttan Donduruculu Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: altinmobilyaas

46.220,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 46220.07
Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı 46.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 46679.00
Arçelik 270477 EI AI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

50.780,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 50780.48
Arçelik 270477 EI AI Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Gönül Sokak

50.880,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 50880.11

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı Ürün Ailesi

Arçelik 270477 EB AI Beyaz Buzdolabı Beyaz 32.599,00 TL
Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı Inox 35.899,00 TL

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
285 kWh
36 dB
8.5 kg/gün

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 87.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 15 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 135 lt
• Dondurma Kapasitesi 8.5 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 285 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Arçelik 270477 EI AI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.