Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
295 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7.8 kg/gün

Arçelik 270490 IEB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 270490 IEB E Enerji Sınıfı 560 lt No Frost Buzdolabı - yok

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 2 yorum

40.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 40455.00
Arçelik 270490 IEB 490 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: birlikdayanikli

43.244,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 43244.07
Arçelik 270490 IEB 490 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: VizyonDeneyim

43.403,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 43403.10
Arçelik 270490 IEB E Enerji Sınıfı 560 lt No Frost Buzdolabı - yok

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI başaran | 2 yorum

43.617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 43617.00
Arçelik 270490 Ieb No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

43.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 43900.00
Arçelik 270490 Ieb No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

49.224,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 49224.10
Arçelik 270490 IEB No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Altın Mobilya

50.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 50599.08
Arçelik 270490 IEB No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

51.204,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 51204.07
Arçelik 270490 Ieb No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

52.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 52779.10
Arçelik 270490 Ieb No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

53.049,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 53049.03

Arçelik 270490 IEB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 270490 IEB Buzdolabı Temel Özellikleri

E
295 kWh
38 dB
7.8 kg/gün

Arçelik 270490 IEB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 490 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1920 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 92.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 150 lt
• Dondurma Kapasitesi 7.8 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 295 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 270490 IEB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.