Enerji Sınıfı (A-G):
D
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
267 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Arçelik 283613 EB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 283613 EB Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Emre Pazarlama

48.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 48385.00
Arçelik 283613 EB 615 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: RecepÇelikbaş | 2 yorum

55.706,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 55706.07
Arçelik 283613 EB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 8 yorum

55.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 55800.00
Arçelik 283613 Eb Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Erşan Pazarlama

56.210,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 56210.30
Arçelik 283613 Eb Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Öksüzler DTM

56.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 56420.00
Arçelik 283613 EB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ARÇELİKYETKİLİBAYİİ | 8 yorum

57.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 57000.00
Arçelik 283613 EB Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

58.879,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 58879.08
Arçelik 283613 EB 615 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: altinmobilyaas

59.519,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 59519.07
Arçelik 283613 EB D Enerji Sınıfı Alttan Donduruculu Buzdolabı 63.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 63979.00
Arçelik 283613 EB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

70.156,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 70156.48
Arçelik 283613 EB Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

73.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 73998.90

Arçelik 283613 EB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 283613 EB Buzdolabı Temel Özellikleri

D
267 kWh
35 dB
10 kg/gün

Arçelik 283613 EB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 615 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1930 mm
• Genişlik 832 mm
• Derinlik 762 mm
• Ağırlık 115 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 430 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 185 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 267 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Arçelik 283613 EB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.