Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
338 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
4.6 kg/gün

Arçelik 391572 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Arçelik Yenilenmiş Ürün 391572 Eı Gardırop Tipi Buzdolabı İnoks Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Arces Pazarlama

70.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 70069.00
Arçelik 391572 EI Gardırop Tipi Buzdolabı İnoks

Satıcı: ErhanGülener

78.833,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 78833.53
Arçelik 391572 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

80.093,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 80093.50
Arçelik 391572 EI E 572 LT No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

81.576,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 81576.81
Arçelik 391572 EI Gardırop Tipi Buzdolabı - yok

Satıcı: ErhanGülener | 5 yorum

83.179,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 83179.20
Arçelik 391572 EI Gardırop Tipi Buzdolabı İnoks

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

84.143,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 84143.20
Arçelik 391572 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

84.939,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 84939.50
Arçelik 391572 EI Gardırop Tipi Buzdolabı - yok

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 5 yorum

85.057,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 85057.80
Arçelik 391572 EI E 572 LT No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: adabeyazesyakampanya

85.057,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 85057.80
Arçelik 391572 Eı Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

85.185,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 85185.10
Arçelik 391572 EI Inox Buzdolabı 97.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 97109.00
Arçelik 391572 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

107.262,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 107262.08

Arçelik 391572 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Arçelik 391572 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Arçelik 391572 EI Inox Buzdolabı Inox 78.833,53 TL
Arçelik 391572 ESC Siyah Buzdolabı Siyah 93.634,90 TL

Arçelik 391572 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
338 kWh
37 dB
4.6 kg/gün

Arçelik 391572 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Gardırop Tipi
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 572 lt
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1820 mm
• Genişlik 705 mm
• Derinlik 908 mm
• Ağırlık 127 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 376 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 196 lt
• Dondurma Kapasitesi 4.6 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 338 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Arçelik 391572 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.