Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
283 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Arçelik 570475 EB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 570475 EB No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: EmrePazarlama

35.621,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 35621.17
Arçelik 570475 EB No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

38.014,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 38014.40
Arçelik 570475 EB No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

38.183,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 38183.61
Arçelik 570475 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

38.370,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 38370.51
Arçelik 570475 EB Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 22 yorum

38.427,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 38427.60
Arçelik 570475 Eb Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

38.483,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 38483.90
Arçelik 570475 EB Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 22 yorum

38.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 38595.00
Arçelik 570475 Eb No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

38.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 38900.00
Arçelik 570475 Eb No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

39.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 39940.00
Arçelik 570475 Eb No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

52.804,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 52804.10
Arçelik 570475 EB No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Altın Mobilya

54.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 54279.08

Arçelik 570475 EB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 570475 EB Buzdolabı Temel Özellikleri

E
283 kWh
39 dB
7 kg/gün

Arçelik 570475 EB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 283 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Arçelik 570475 EB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.