Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
306 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Arçelik 570475 EI Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 570475 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

36.886,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 36886.94
Arçelik 570475 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

37.162,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 37162.80
Arçelik 570475 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Erşan Pazarlama

37.455,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 37455.80
Arçelik 570475 EI 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

41.042,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 41042.00
Arçelik 570475 EI Üstten Donduruculu Buzdolabı - İNOX

Satıcı: ErhanGülener | 36 yorum

41.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 41850.00
Arçelik 570475 EI Inox Buzdolabı 44.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 44529.00
Arçelik 570475 EI 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: birlikdayanikli

46.499,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 46499.07
Arçelik 570475 EI Üstten Donduruculu Buzdolabı - İNOX

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 36 yorum

47.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 47430.00
Arçelik 570475 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

48.376,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 48376.31
Arçelik 570475 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gönül Sokak

48.536,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 48536.61
Arçelik 570475 Eı İnox Buzdolabı

Satıcı: Azizoğlu Beyaz Eşya

50.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 50599.08
Arçelik 570475 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

55.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 55859.07

Arçelik 570475 EI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 570475 EI Buzdolabı Temel Özellikleri

E
306 kWh
38 dB

Arçelik 570475 EI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Ağırlık 81 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 306 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 570475 EI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.