Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Arçelik 570477 EB Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 570477 EB 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

30.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 30510.00
Arçelik 570477 Eb Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Erşan Pazarlama

31.499,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 31499.50
Arçelik 570477 EB 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: adabeyazesyakampanya

34.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 34929.00
Arçelik 570477 EB Üstten Donduruculu Buzdolabı - 477 LİTRE

Satıcı: ARSLAN ARÇELİK | 49 yorum

35.338,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 35338.14
Arçelik 570477 EB Üstten Donduruculu Buzdolabı - 477 LİTRE

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 49 yorum

35.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 35340.00
Arçelik 570477 Eb Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Öksüzler DTM

35.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 35490.00
Arçelik 570477 EB Beyaz No Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

35.705,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 35705.20
Arçelik 570477 Eb No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

35.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 35900.00
Arçelik 570477 EB No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

36.043,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 36043.01
Arçelik 570477 Eb No Frost Buzdolabı

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

37.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 37520.00
Arçelik 570477 EB Beyaz No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

37.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 37719.08
Arçelik 570477 EB No-Frost Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

43.411,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 43411.46

Arçelik 570477 EB Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 570477 EB Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
38 dB

Arçelik 570477 EB Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 477 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 570477 EB Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.