Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
278 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
6.5 kg/gün

Arçelik 574509 MI Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 574509 Mı Buzdolabı

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

42.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 42960.00
Arçelik 574509 Mı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

43.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 43000.00
Arçelik 574509 MI Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 5 yorum

47.197,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 47197.50
Arçelik 574509 Mı No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inoks

Satıcı: Gazioglu DTM

47.514,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 47514.21
Arçelik 574509 Mı No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inoks

Satıcı: Altın Mobilya

47.839,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 47839.08
Arçelik 574509 MI Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

48.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 48440.00
ARÇELİK 574509 MI Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

48.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 48564.00
Arçelik 574509 Mı No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inoks

Satıcı: Gazioglu DTM

49.063,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 49063.59
Arçelik 574509 MI Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

50.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 50550.00
Arçelik 574509 MI Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Gazioglu DTM | 5 yorum

50.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 50800.00
Arçelik 574509 MI Buzdolabı 54.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 54789.00

Arçelik 574509 MI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 574509 MI Buzdolabı Temel Özellikleri

E
278 kWh
39 dB
6.5 kg/gün

Arçelik 574509 MI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 740 mm
• Derinlik 755 mm
• Ağırlık 95 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 382 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 126 lt
• Dondurma Kapasitesi 6.5 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 278 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Arçelik 574509 MI Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Arçelik 574509 MI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.