Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
303 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Arçelik 578557 EI Buzdolabı Fiyatları

Arçelik 578557 EI Maxifit No Frost Buzdolabı İnox

Satıcı: ErhanGülener

41.249,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 41249.72
Arçelik 578557 Eı Maxifit No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

41.886,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 41886.00
Arçelik 578557 EI 557 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

42.685,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 42685.14
Arçelik 578557 Eı Fit Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

43.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 43152.00
Arçelik 578557 EI MaxiFit Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener | 20 yorum

43.524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 43524.00
Arçelik 578557 EI Maxifit No Frost Buzdolabı İnox

Satıcı: Emre Pazarlama

44.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 44869.00
Arçelik 578557 EI MaxiFit Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 20 yorum

44.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 44919.00
Arçelik 578557 Eı Maxifit Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

46.710,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 46710.10
Arçelik 578557 EI Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

49.342,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 49342.07
Arçelik 578557 Eı Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

51.109,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 51109.03
Arçelik 578557 Eı Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

51.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 51625.00
Arçelik 578557 EI Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

52.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 52383.00
Arçelik 578557 EI MaxiFit Buzdolabı 59.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 59299.00

Arçelik 578557 EI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Arçelik 578557 EI Buzdolabı Temel Özellikleri

E
303 kWh
37 dB

Arçelik 578557 EI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 557 lt
• Yeni Nesil Özellikler Wi-Fi
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 750 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 405 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 303 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Arçelik 578557 EI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.