Beko 670475 MI Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
285 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8.5 kg/gün

Beko 670475 MI Buzdolabı Fiyatları

Beko 670475 MI No Frost Buzdolabı - INOX

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 13 yorum

34.158,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 34158.90
Beko 670475 MI No Frost Buzdolabı - INOX

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 13 yorum

35.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 35799.00
Beko 670475 MI Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

37.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 37399.00
Beko 670475 MI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

37.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 37400.00
Beko 670475 MI 475 L No-Frost Buzdolabı

Satıcı: ilcandtm

37.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 37665.00
Beko 670475 Mı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

38.460,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 38460.70
Beko 670475 MI No Frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

38.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 38900.00
Beko 670475 MI 475 L No-Frost Buzdolabı

Satıcı: altunbasbeyazesya

39.306,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 39306.03
Beko 670475 Mı No Frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbul Ankastre

40.367,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 40367.60
Beko 670475 MI Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

41.804,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 41804.24
Beko 670475 MI Buzdolabı 44.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 44489.00

Beko 670475 MI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Beko 670475 MI Buzdolabı Temel Özellikleri

E
285 kWh
36 dB
8.5 kg/gün

Beko 670475 MI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 475 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 87.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 135 lt
• Dondurma Kapasitesi 8.5 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 285 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Beko 670475 MI Buzdolabı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Faruk Y**** Profil Resmi

55 yorum

Faruk Y**** derinlik 75 genişlik 70 beko.com.tr bilgisi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Faruk Y**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.