Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
301 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Beko 678550 EB Fit Buzdolabı Fiyatları

Beko 678550 EB Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

45.853,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 45853.83
Beko 678550 Eb Elegantfit No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 24 yorum

46.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 46199.00
Beko 678550 Eb Elegantfit No Frost Buzdolabı

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 24 yorum

46.393,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 46393.05
Beko 678550 EB ELEGANTFİT

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

47.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 47240.00
Beko 678550 Eb Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: babacandayaniklituk

48.059,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 48059.10
Beko 678550 EB 551 L ElegantFit No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Aygünlerdtm

50.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 50685.00
Beko 678550 EB 551 L ElegantFit No-Frost Buzdolabı

Satıcı: ilcandtm

50.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 50685.00
Beko 678550 EB ELEGANTFİT

Satıcı: Aygünler dtm

51.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 51600.00
Beko 678550 EB Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: onlinebeko

52.895,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 52895.09
Beko 678550 EB Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

54.498,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 54498.97
Beko 678550 Eb Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

54.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 54599.10
Beko 678550 EB Fit Buzdolabı 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 57999.00
BEKO 678550 EB ElegantFit No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

63.798,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 63798.99

Beko 678550 EB Fit Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Beko 678550 EB Fit Buzdolabı Temel Özellikleri

E
301 kWh
35 dB
7 kg/gün

Beko 678550 EB Fit Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 551 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi Tazelik Filtresi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1877 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 760 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 150 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 301 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Beko 678550 EB Fit Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.