Beko 678550 EI Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
D
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
240 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Beko 678550 EI Buzdolabı Fiyatları

Beko 678550 Eı Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Güven Al

44.924,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 44924.50
Beko 678550 EI ElegantFit No Frost Buzdolabı - INOX

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 15 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 45999.00
Beko 678550 EI ElegantFit No Frost Buzdolabı - INOX

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 15 yorum

46.025,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 46025.70
Beko 678550 EI Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

48.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 48350.00
Beko 678550 EI Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: YÜZGEÇLER BEKO

48.957,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 48957.41
Beko 678550 EI Fit 551 l No-Frost Buzdolabı

Satıcı: GüvenAlMobilya

51.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 51150.00
Beko 678550 Eı Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: babacandayaniklituk

51.414,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 51414.10
BEKO 678550 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

52.390,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 52390.34
BEKO 678550 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

53.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 53775.00
Beko 678550 EI Fit 551 l No-Frost Buzdolabı

Satıcı: altunbasbeyazesya

53.956,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 53956.83
Beko 678550 EI Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: onlinebeko

57.335,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 57335.53
Beko 678550 EI Fit Buzdolabı 60.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 60919.00
BEKO 678550 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

61.562,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 61562.99

Beko 678550 EI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Beko 678550 EI Buzdolabı Temel Özellikleri

D
240 kWh
35 dB
7 kg/gün

Beko 678550 EI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 760 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 150 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 240 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Beko 678550 EI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.