Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
283 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Beko 970475 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Beko 970475 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

38.294,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 38294.94
Beko 970475 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

38.591,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 38591.80
Beko 970475 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

39.144,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 39144.10
Beko 970475 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya | 23 yorum

39.341,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 39341.37
Beko 970475 EI 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: altunbasbeyazesya

39.439,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 39439.97
Beko 970475 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

42.302,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 42302.55
Beko 970475 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Özgür Dayanıklı Tüketim | 23 yorum

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 44000.00
Beko 970475 EI Inox Buzdolabı 44.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 44529.00
Beko 970475 EI 477 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Aygünlerdtm

46.407,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 46407.00
Beko 970475 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Galeri Burhan

46.753,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 46753.23
Beko 970475 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

59.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 59899.00

Beko 970475 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Beko 970475 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Beko 970475 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 36.077,30 TL
Beko 970475 EI Inox Buzdolabı Inox 38.294,94 TL

Beko 970475 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
283 kWh
39 dB
7 kg/gün

Beko 970475 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 746 mm
• Ağırlık 82.9 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 123 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 283 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Beko 970475 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.