Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
303 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8 kg/gün

Beko 978556 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Beko 978556 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

43.898,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 43898.60
Beko 978556 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Bahar Home Avm

45.660,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 45660.51
Beko 978556 EI 557 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: sevincbeyazesya

46.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 46500.00
Beko 978556 EI Kombi Tipi Buzdolabı 557 lt Kapasite E Enerji Sınıfı No Frost Özelliği

Satıcı: Aygünler | 5 yorum

48.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 48174.00
Beko 978556 EI Kombi Tipi Buzdolabı 557 lt Kapasite E Enerji Sınıfı No Frost Özelliği

Satıcı: babacandayanıklıtük | 5 yorum

48.266,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 48266.07
Beko 978556 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: EGE TEKNO

48.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 48450.00
Beko 978556 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

49.630,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 49630.99
Beko 978556 EI 557 L No Frost Buzdolabı

Satıcı: Aygünlerdtm

51.140,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 51140.70
Beko 978556 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

51.653,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 51653.40
Beko 978556 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: HÜSEYİNOĞLU BEYAZ EŞYA

56.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 56900.00

Beko 978556 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Beko 978556 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Beko 978556 EI Inox Buzdolabı Inox 43.898,60 TL
Beko 978556 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 57.566,07 TL

Beko 978556 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
303 kWh
37 dB
8 kg/gün

Beko 978556 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 557 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 405 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 303 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Beko 978556 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.