Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
362 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8 kg/gün

Beko 978557 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Beko 978557 Eı Elegantfit 557 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 2 yorum

44.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 44199.00
Beko 978557 EI ElegantFit Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

46.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 46399.00
Beko 978557 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

47.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 47000.00
Beko 978557 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÖZGÜR BEKO

47.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 47029.00
Beko 978557 Eı Elegantfit 557 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 2 yorum

47.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 47590.00
Beko 978557 Eı Elegantfit 557 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: babacandayaniklituk

49.205,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 49205.10
Beko 978557 Eı Elegantfit Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

52.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 52390.00
Beko 978557 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kayalar Ticaret

57.039,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 57039.08
Beko 978557 EI Fit Buzdolabı 59.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 59299.00
Beko 978557 EI ElegantFit Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

66.926,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 66926.55

Beko 978557 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Beko 978557 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Beko 978557 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 42.183,87 TL
Beko 978557 EI Inox Buzdolabı Inox 44.199,00 TL

Beko 978557 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
362 kWh
37 dB
8 kg/gün

Beko 978557 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 557 lt
• Diğer Özellikler Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 97 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 405 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 362 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Beko 978557 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.