Beko 978590 EI Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
D
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
241 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8 kg/gün

Beko 978590 EI Buzdolabı Fiyatları

Beko 978590 EI Çift Kapılı No Forst Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

44.509,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 44509.90
Beko 978590 Eı Çift Kapılı No Forst Buzdolabı

Satıcı: Gökçe express

46.956,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 46956.00
Beko 978590 Eı Çift Kapılı No Forst Buzdolabı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

52.733,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 52733.60
Beko 978590 EI Çift Kapılı No Forst Buzdolabı

Satıcı: Bahar Home Avm

53.313,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 53313.99
Beko 978590 Eı Çift Kapılı No Forst Buzdolabı

Satıcı: HÜSEYİNOĞLU BEYAZ EŞYA

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 57999.00
Beko 978590 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı 557 lt Enerji Sınıfı D Geniş İç Hacim

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 7 yorum

59.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 59799.00
Beko 978590 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı 557 lt Enerji Sınıfı D Geniş İç Hacim

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya | 7 yorum

59.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 59985.00
Beko 978590 EI 557 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: aldemiras

64.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 64170.00
Beko 978590 EI 557 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: kayabekoticaret

65.099,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 65099.07

Beko 978590 EI Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Beko 978590 EI Buzdolabı Temel Özellikleri

D
241 kWh
35 dB
8 kg/gün

Beko 978590 EI Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 101 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 405 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 241 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Beko 978590 EI Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.