Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
317 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Beko 983628 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Beko 983628 Eı Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Güven Al

47.225,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 47225.40
Beko 983628 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: Özgür Dayanıklı Tüketim | 4 yorum

50.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 50150.00
Beko 983628 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: BALCI BEKO | 4 yorum

51.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 51150.00
Beko 983628 EI 630 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: istanbulankastreltd

51.836,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 51836.94
Beko 983628 Eı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbul Ankastre

51.900,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 51900.90
Beko 983628 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

52.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 52399.00
Beko 983628 EI No Frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

52.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 52399.00
Beko 983628 EI 630 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: GüvenAlMobilya

53.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 53010.00
beko 983628 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kayalar Ticaret

58.879,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 58879.08
Beko 983628 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: onlinebeko

59.096,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 59096.69
beko 983628 Eı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Onlinebeko

60.888,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 60888.61

Beko 983628 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Beko 983628 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Beko 983628 EI Inox Buzdolabı Inox 47.225,40 TL
Beko 983628 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 48.199,00 TL

Beko 983628 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
317 kWh
37 dB
10 kg/gün

Beko 983628 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 630 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1877 mm
• Genişlik 762 mm
• Derinlik 832 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 465 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 165 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 317 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

DOKÜMAN

Beko 983628 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.