Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Yıllık Enerji Tüketimi:
268 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kdn55nle0n Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

34.904,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 34904.10
Bosch KDN55NLE0N 453 L Serie 4 Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kaliteyionlineal

35.843,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 35843.75
Bosch KDN55NLE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

37.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 37548.00
Bosch KDN55NLE0N 453 L Serie 4 Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: mediamarkt

40.362,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 40362.00
Bosch KDN55NLE0N 453 Lt Inox Görünümlü No-Frost Buzdolabı

Satıcı: BAYİİ | 3 yorum

40.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 40920.00
Bosch KDN55NLE0N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Yabeda

41.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 41800.00
Bosch Kdn55Nle0N E Enerji Sınıfı 453 L Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı Inox 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 41999.00
Bosch Kdn55nle0n 453 L Çift Kapılı No Frost Buzdolabı 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 41999.00
Bosch KDN55NLE0N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: MediaMarkt

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 42000.00
BOSCH KDN55NLE0N E Enerji Sınıfı 485 L Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı Inox

Satıcı: MEDIAMARKT

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 42000.00
Bosch KDN55NLE0N 453 Lt Inox Görünümlü No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Karahan DTM | 3 yorum

42.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 42315.00
Bosch Kdn55nle0n Buzdolabı No Frost

Satıcı: Beyazon

44.213,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 44213.20
Bosch KDN55NLE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TuTech İstanbul

45.120,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 45120.53

Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
268 kWh
41 dB

Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 76.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 335 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 118 lt
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 268 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN55NLE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.