Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Yıllık Enerji Tüketimi:
268 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kdn55nwe0n Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: beyazstore

30.997,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

1 30997.80
Bosch Kdn55nwe0n Çift Kapılı 453 L No Frost Buzdolabı 30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 30999.00
Bosch KDN55NWE0N 453 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

31.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 31499.10
Bosch KDN55NWE0N 453 Lt No-Frost Buzdolabı

Satıcı: TFKC ELEKTRONİK | 108 yorum

31.601,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 31601.40
Bosch KDN55NWE0N 453 Lt No-Frost Buzdolabı

Satıcı: GÜVEN KARDEŞLER | 108 yorum

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 31620.00
Bosch KDN55NWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

32.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 32225.00
Bosch KDN55NWE0N 453 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: karahandtm

32.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 32400.00
Bosch KDN55NWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: DURUKANLAR

32.935,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 32935.08
Bosch Kdn55Nwe0N E Enerji Sınıfı 453 L Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 32999.00
Bosch KDN55NWE0N Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: MediaMarkt

33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 33000.00
Bosch KDN55NWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 33000.00
Bosch Kdn55nwe0n Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TODO HOME

34.246,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 34246.30
Bosch KDN55NWE0N Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: BOSCH BAYİİ YILMAZ ERETKUN KÖŞK DAY T

36.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 36000.00
Bosch KDN55NWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: NETTEENUCUZ

36.854,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 36854.30

Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
268 kWh
41 dB

Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Yok
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 453 lt
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Tazelik Filtresi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 76.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 335 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 118 lt
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 268 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN55NWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.