Bosch KDN55XWE0N Buzdolabı

Soğutma Sistemi:
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN55XWE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KDN55XWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: senalpazar

33.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 33300.00
Bosch KDN55XWE0N 453 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: tayhan

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 34410.00
Bosch KDN55XWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 453 Lt Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

36.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 36298.00
Bosch Kdn55xwe0n E Enerji Sınıfı 453 Lt Solo Buzdolabı

Satıcı: TAYHAN

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 37000.00
Bosch KDN55XWE0N Üstten Donduruculu Buzdolabı Total No Frost Beyaz Serie 4

Satıcı: Karahan DTM | 28 yorum

37.665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 37665.00
Bosch KDN55XWE0N Üstten Donduruculu Buzdolabı Total No Frost Beyaz Serie 4

Satıcı: Evmodek | 28 yorum

37.778,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 37778.46
Bosch KDN55XWE0N 453 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: karahandtm

38.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 38130.00
Bosch Kdn55xwe0n E Enerji Sınıfı 453 Lt Solo Buzdolabı

Satıcı: Beyazlaronline

39.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 39130.00
Bosch Kdn55Xwe0N E Enerji Sınıfı 453 L Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 39999.00
Bosch Kdn55xwe0n 453 L Çift Kapılı No Frost Buzdolabı 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 39999.00
Bosch KDN55XWE0N Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: SOYLU DTM

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 40000.00
Bosch KDN55XWE0N Çif Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 40000.00
Bosch KDN55XWE0N Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: yılmazev2

41.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 41400.00

Bosch KDN55XWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN55XWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 335 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

PERFORMANS

• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN55XWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.