Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
278 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı No Frost Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 53999.00
Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı No Frost Kolay Temizlenebilir Inox

Satıcı: tunahangrup | 7 yorum

56.729,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 56729.07
Bosch KDN76AIE1N 542 L No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: mediamarkt

58.621,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 58621.00
Bosch KDN76AIE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: yılmazev

58.714,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 58714.10
Bosch KDN76AIE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

59.452,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 59452.70
Bosch KDN76AIE1N 542 L No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: tunahangrup

60.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 60450.00
Bosch KDN76AIE1N E Enerji Sınıfı 581 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: yılmazev2

60.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 60990.00
Bosch Kdn76Aie1N E Enerji Sınıfı 542 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı 60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 60999.00
BOSCH KDN76AIE1N E Enerji Sınıfı 542 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

61.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 61000.00
Bosch KDN76AIE1N E Enerji Sınıfı 581 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji XL

63.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 63299.00
BOSCH KDN76AIE1N E Enerji Sınıfı 542 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji

64.124,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 64124.05

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
278 kWh
41 dB

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 542 lt
• Diğer Özellikler Şişe Rafı Tazelik Filtresi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 840 mm
• Ağırlık 90.3 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 418 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 278 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN76AIE1N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.