Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
305 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kdn86awe1n Serie 6 Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 X 86 Cm Beyaz

Satıcı: Alya Teknoloji

54.218,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 54218.50
Bosch Kdn86awe1n Serie 6 Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 X 86 Cm Beyaz

Satıcı: Alya Teknoloji

54.218,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 54218.50
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: gurbuzgrup

54.701,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 54701.67
Bosch KDN86AWE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

55.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 55998.00
Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz

Satıcı: Todo Home | 10 yorum

61.072,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 61072.24
Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz

Satıcı: VİZYOL ANKARA | 10 yorum

61.101,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 61101.00
Bosch KDN86AWE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: DURUKANLAR

62.927,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 62927.08
Bosch KDN86AWE1N E Enerji Sınıfı 641 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: novapazar

63.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 63099.00
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: tunahangrup

64.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 64170.00
Bosch Kdn86Awe1N E Enerji Sınıfı 641 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı 66.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 66999.00
Bosch KDN86AWE1N E Enerji Sınıfı 641 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: EvimizeLazım

67.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 67000.00
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

73.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 73380.00
KDN86AWE1N

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

73.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 73380.00

Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
305 kWh
41 dB

Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 840 mm
• Ağırlık 103 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 493 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 14 saat

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 305 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.