Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
305 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kdn86xwe1n Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Alya Teknoloji

48.880,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 48880.40
BOSCH KDN86XWE1N Serie 4 Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 x 86 cm Beyaz

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 4 yorum

51.149,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 51149.07
BOSCH KDN86XWE1N Serie 4 Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 x 86 cm Beyaz

Satıcı: GÜVEN KARDEŞLER | 4 yorum

51.522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 51522.00
Bosch Kdn86xwe1n Serie 4 Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 X 86 Cm Beyaz

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

52.804,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 52804.10
BOSCH KDN86XWE1N Buzdolabı No Frost Üstten Donduruculu Beyaz

Satıcı: Todo Home

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 54499.00
BOSCH KDN86XWE1N Buzdolabı No Frost Üstten Donduruculu Beyaz

Satıcı: DURUKANLAR

54.555,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 54555.08
BOSCH KDN86XWE1N 641 L No Frost Üstten Dolduruculu Buzdolabı

Satıcı: todohome

55.799,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 55799.07
Bosch KDN86XWE1N-Bosch Solo Soğ.-Dond. Kombinasyonu

Satıcı: İstanbulankastre

62.137,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 62137.85
BOSCH KDN86XWE1N 641 L No Frost Üstten Dolduruculu Buzdolabı

Satıcı: tunahangrup

60.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 60450.00
Bosch Kdn86Xwe1N 641 L No Frost Üstten Dolduruculu Buzdolabı 61.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 61999.00
Bosch KDN86XWE1N 641 L No Frost Üstten Dolduruculu Buzdolabı

Satıcı: novapazar

75.231,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 75231.00

Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
305 kWh
41 dB

Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 100.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 493 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 14 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 148 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 305 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Bosch KDN86XWE1N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.