Bosch KFN96VPEA Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
333 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KFN96VPEA Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kfn96vpea Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 83999.00
Bosch KFN96VPEA 605 LT No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: tunahangrup

85.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 85050.00
Bosch Kfn96vpea Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: DORA EV ALETLERİ PLUS

85.233,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 85233.80
Bosch KFN96VPEA Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: tunahangrup | 24 yorum

86.870,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 86870.24
Bosch KFN96VPEA Serie 4 E Enerji Sınıfı 605 Lt NoFrost Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: DORA EV ALETLERİ

86.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 86940.00
Bosch KFN96VPEA 605 LT No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

87.223,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 87223.77
Bosch KFN96VPEA Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Todo Home | 24 yorum

87.821,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 87821.72
Bosch KFN96VPEA Serie 4 E Enerji Sınıfı 605 Lt NoFrost Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: senalpazar

88.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 88200.00
Bosch Kfn96Vpea E Enerji Sınıfı 605 L No-Frost Gardrop Tipi Buzdolabı Inox 104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 104999.00
BOSCH KFN96VPEA MULTIDOOR SOĞUTUCU

Satıcı: MEDIAMARKT

105.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 105000.00

Bosch KFN96VPEA Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KFN96VPEA Buzdolabı Temel Özellikleri

E
333 kWh
38 dB

Bosch KFN96VPEA Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1830 mm
• Genişlik 910 mm
• Derinlik 731 mm
• Ağırlık 117.8 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 405 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 200 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 333 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Bosch KFN96VPEA Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.