Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
261 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGN55CIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Nailoğulları | 99 yorum

46.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 46035.00
Bosch KGN55CIE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 483 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

45.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 45798.00
Bosch KGN55CIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 99 yorum

47.429,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 47429.07
Bosch KGN55CIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: eviminkeyfi | 49 yorum

47.542,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 47542.50
Bosch KGN55CIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Goktaslarprestij

47.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 47610.00
Bosch KGN55CIE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 483 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: senalpazar

49.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 49050.00
Bosch Kgn55cıe0n Seri 4 E Enerji Sınıfı Inox Buzdolabı 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 49999.00
Bosch Kgn55cıe0n 483 Lt No-frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: yılmazev2

53.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 53150.00
Bosch Kgn55cıe0n 483 Lt No-frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Derya Home

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 53999.00
Bosch Kgn55Cie0N 483L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 55999.00
Bosch KGN55CIE0N Tek Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

56.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 56000.00
Bosch KGN55CIE0N Tek Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

61.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 61560.00

Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
261 kWh
40 dB
10 kg/gün

Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 86.9 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 375 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 261 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Bosch KGN55CIE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.