Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
261 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kgn55cwe0n Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: beyazstore

41.038,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 41038.20
Bosch Kgn55cwe0n Kombi No Forst Buzdolabı

Satıcı: Haksam35

41.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 41496.00
Bosch KGN55CWE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Goktaslarprestij

44.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 44460.00
Bosch KGN55CWE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: asya06

44.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 44999.10
Bosch Kgn55cwe0n Seri 4 E Enerji Sınıfı Beyaz Buzdolabı 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 45999.00
Bosch Kgn55cwe0n 483 Lt No-frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Derya Home

46.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 46399.00
Bosch Kgn55cwe0n 483 Lt No-frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Mutlum.KRĞLtıcaret

46.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 46500.00
Bosch KGN55CWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 483 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: DURUKANLAR

47.011,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 47011.08
Bosch KGN55CWE0N Serie 4 E Enerji Sınıfı 483 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Todo Home

48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 48499.00
Bosch KGN55CWE0N 186 x 70 cm Beyaz No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: GÜVEN KARDEŞLER | 150 yorum

48.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 48800.00
Bosch KGN55CWE0N 186 x 70 cm Beyaz No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Mutlum KRĞL Ticaret | 150 yorum

49.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 49500.00
Bosch KGN55CWE0N Tek Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

58.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 58390.00

Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
261 kWh
40 dB
10 kg/gün

Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 86 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 375 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 261 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Bosch KGN55CWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.