Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
262 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGN56LBE0N Serie 6 E Enerji Sınıfı 508 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

53.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 53198.00
Bosch KGN56LBE0N Kombi No Frost Buzdolabı 508 lt Kapasite E Enerji Sınıfı Şık Tasarım

Satıcı: tunahangrup | 13 yorum

55.798,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 55798.14
Bosch KGN56LBE0N Kombi No Frost Buzdolabı 508 lt Kapasite E Enerji Sınıfı Şık Tasarım

Satıcı: Nailoğulları | 13 yorum

55.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 55800.00
Bosch KGN56LBE0N Serie 6 E Enerji Sınıfı 508 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: yılmazev

56.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 56745.00
Bosch Kgn56lbe0n Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Beyazlaronline

59.413,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 59413.90
Bosch Kgn56lbe0n Buzdolabı No Frost

Satıcı: Beyazon

61.717,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 61717.10
Bosch Kgn56Lbe0N 508L NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı 63.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 63999.00
Bosch KGN56LBE0N 508 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat | 17 yorum

64.490,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 64490.85
Bosch KGN56LBE0N 508 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: istanbulankastreltd

67.368,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 67368.95
Bosch KGN56LBE0N 508L NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

68.272,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 68272.05
Bosch Kgn56lbe0n Seri 6 Siyah Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

68.272,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 68272.05

Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
262 kWh
40 dB
10 kg/gün

Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 1930 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 89.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 400 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 262 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Bosch KGN56LBE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.