Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
307 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGN86CWE0N Serie 6 E Enerji Sınıfı 631 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: DORA EV ALETLERİ

54.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 54279.08
Bosch KGN86CWE0N Serie 6 E Enerji Sınıfı 631 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: senalpazar

55.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 55800.00
Bosch KGN86CWE0N Çift Kapılı 631 Lt No-Frost Buzdolabı E Enerji Sınıfı ile Geniş İç Hacim SunarzBosch KGN86CWE0N Çift Kapılı 631 Lt No-Frost Buzdolabı E Enerji Sınıfı ile Geniş İç Hacim Sunar

Satıcı: senalpazar | 26 yorum

57.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 57195.00
Bosch KGN86CWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: tayhan

57.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 57195.00
Bosch Kgn86cwe0n Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: beyazstore

64.999,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

5 64999.80
Bosch Kgn86cwe0n Serie 6 E Enerji Sınıfı 631 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TODO HOME

58.708,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 58708.70
Bosch KGN86CWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

58.821,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 58821.57
Bosch Kgn86Cwe0N E Enerji Sınıfı 631 L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz 61.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 61999.00
Bosch Kgn86cwe0n 631 Lt No-frost Buzdolabı

Satıcı: MediaMarkt

62.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 62000.00
Bosch KGN86CWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

62.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 62000.00
Bosch KGN86CWE0N Çift Kapılı 631 Lt No-Frost Buzdolabı E Enerji Sınıfı ile Geniş İç Hacim SunarzBosch KGN86CWE0N Çift Kapılı 631 Lt No-Frost Buzdolabı E Enerji Sınıfı ile Geniş İç Hacim Sunar

Satıcı: KonseptEV | 26 yorum

63.890,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 63890.07
Bosch Kgn86cwe0n 631 Lt No-frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

70.316,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 70316.40

Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
307 kWh
40 dB
10 kg/gün

Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 631 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tazelik Filtresi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 810 mm
• Ağırlık 107.7 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 479 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 17 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 307 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Bosch KGN86CWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.