Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
307 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
20 kg/gün

Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGN86VWE0N 619 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KonseptEV | 42 yorum

51.149,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 51149.07
Bosch KGN86VWE0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: DORA EV ALETLERİ

53.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 53359.08
Bosch KGN86VWE0N 619 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: GÜVEN KARDEŞLER | 42 yorum

53.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 53940.00
Bosch Kgn86vwe0n 631 Lt No-Frost Buzdolabı

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

54.594,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 54594.10
Bosch KGN86VWE0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Todo Home

54.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 54599.00
Bosch KGN86VWE0N 619 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

55.547,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 55547.97
Bosch Kgn86vwe0n Serie 6 E Enerji Sınıfı 631 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TODO HOME

55.773,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 55773.20
Bosch KGN86VWE0N 619 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: todohome

55.799,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 55799.07
Bosch Kgn86vwe0n 631 Lt No-frost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

62.577,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 62577.90
Bosch Seri 6 Kgn86vwe0n Alttan Donduruculu Beyaz Xxl Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

62.577,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 62577.90
BOSCH KGN86VWE0N NO FROST XXL SOĞUTUCU

Satıcı: webdeteknoloji

64.409,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 64409.05
Bosch KGN86VWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji

64.409,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 64409.05

Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
307 kWh
40 dB
20 kg/gün

Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 810 mm
• Ağırlık 106.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 479 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 20 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 307 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Bosch KGN86VWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.