Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
C
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
198 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGP76AIC0N C Enerji Sınıfı No-Frost 526 LT Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Sezginler Dayanıklı Tüketim

62.211,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 62211.00
Bosch KGP76AIC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Goktaslarprestij | 39 yorum

62.901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 62901.00
BOSCH KGP76AIC0N Serie 8 Alttan Donduruculu Buzdolabı 186 x 75 cm Kolay temizlenebilir Inox

Satıcı: Derya Halı | 81 yorum

63.611,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 63611.07
Bosch KGP76AIC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: asya06

63.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 63899.10
BOSCH KGP76AIC0N Serie 8 Alttan Donduruculu Buzdolabı 186 x 75 cm Kolay temizlenebilir Inox

Satıcı: senalpazar | 81 yorum

65.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 65100.00
Bosch KGP76AIC0N C Enerji Sınıfı No-Frost 526 LT Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: yılmazev

68.540,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 68540.20
Bosch KGP76AIC0N C Enerji Sınıfı No-Frost 526 LT Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: yılmazev2

71.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 71900.00
Bosch KGP76AIC0N C Enerji Sınıfı No-Frost 526 LT Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Derya Home

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 71999.00
Bosch KGP76AIC0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji

75.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 75049.05
Bosch KGP76AIC0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

80.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 80310.00

Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı Temel Özellikleri

C
198 kWh
36 dB

Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 820 mm
• Ağırlık 94.7 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 357 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 169 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 198 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Bosch KGP76AIC0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.