Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
B
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
172 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch KGP86AXB0N 621 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: todohome

76.913,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 76913.80
Bosch Kgp86axb0n Serie 8 B Enerji Sınıfı 621 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: TODO HOME

77.832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 77832.00
Bosch KGP86AXB0N Serie 8 B Enerji Sınıfı 621 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Todo Home

79.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 79899.00
Bosch KGP86AXB0N B Enerji Sınıfı 621 Lt No Frost Buzdolabı Siyah Inox

Satıcı: tunahangrup | 16 yorum

80.909,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 80909.07
Bosch Kgp86axb0n Serie 8 Buzdolabı

Satıcı: Beyazon

80.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 80990.00
Bosch KGP86AXB0N Serie 8 B Enerji Sınıfı 621 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: DURUKANLAR

82.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 82170.00
Bosch KGP86AXB0N B Enerji Sınıfı 621 Lt No Frost Buzdolabı Siyah Inox

Satıcı: fırsatderyası | 16 yorum

84.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 84630.00
Bosch KGP86AXB0N 621 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat | 1 yorum

84.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 84630.00
Bosch KGP86AXB0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji

91.858,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 91858.03
Bosch KGP86AXB0N

Satıcı: İstanbulankastre

92.353,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 92353.55

Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı Temel Özellikleri

B
172 kWh
35 dB

Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 810 mm
• Ağırlık 116 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 419 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 16 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 202 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Yıllık Enerji Tüketimi 172 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Bosch KGP86AXB0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.