Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
C
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
216 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı Fiyatları

Bosch Kgp86fwc0n 624 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: DORA EV ALETLERİ PLUS

62.391,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 62391.60
Bosch Kgp86fwc0n 624 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Alya Teknoloji

64.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 64259.10
Bosch KGP86FWC0N C Enerji Sınıfı 624 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: VİEZZA | 21 yorum

65.286,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 65286.00
Bosch KGP86FWC0N 624 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

66.800,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 66800.97
Bosch KGP86FWC0N Serie 8 C Enerji Sınıfı 624 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: senalpazar

67.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 67500.00
Bosch KGP86FWC0N C Enerji Sınıfı 624 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: tunahangrup | 21 yorum

68.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 68634.00
Bosch KGP86FWC0N 624 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: tayhan

69.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 69750.00
Bosch KGP86FWC0N Serie 8 C Enerji Sınıfı 624 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: yılmazev

72.071,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 72071.00
Bosch KGP86FWC0N 624 L Alttan Donduruculu NoFrost Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji XL

75.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 75999.00
BOSCH KGP86FWC0N Serie 8 Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

Satıcı: webdeteknoloji

76.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 76949.05
BOSCH KGP86FWC0N Serie 8 Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

82.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 82850.00
Bosch KGP86FWC0N 624 L Alttan Donduruculu NoFrost Buzdolabı

Satıcı: İstanbulankastre

86.516,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 86516.04

Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı Temel Özellikleri

C
216 kWh
36 dB

Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 840 mm
• Ağırlık 103.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 422 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 16 saat

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 216 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Bosch KGP86FWC0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.