Enerji Sınıfı (A-G):
E
Yıllık Enerji Tüketimi:
86 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Toplam Net Hacim:

Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı Fiyatları

Dijitsu Db120rre Retro Kırmızı Mini Buzdolabı

Satıcı: Fırsatlar alemi

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6799.00
Dijitsu DB120RRE (RETRO KIRMIZI) BUZDOLABI

Satıcı: TECNOSHOP AVM

7.349,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7349.02
Dijitsu Db120rre Retro Kırmızı Mini Buzdolabı

Satıcı: Mcpazarlama

8.180,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8180.90
Dijitsu Db120 Retro Kırmızı Buzdolabı 8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 8299.00
Dijitsu DB120RRE Tek Kapılı Retro Kırmızı Buzdolabı 93 lt E Enerji Sınıfı Şık Tasarım Özellikleriyle

Satıcı: Mc Pazarlama DTM | 8 yorum

8.826,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 8826.00
Dijitsu DB120RRE Tek Kapılı Retro Kırmızı Buzdolabı 93 lt E Enerji Sınıfı Şık Tasarım Özellikleriyle

Satıcı: MakroReyon | 8 yorum

9.206,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 9206.07
Dijitsu DB120RRE Retro 93 L Tek Kapılı Mini Buzdolabı Kırmızı

Satıcı: ProfiloDünyası

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 9300.00
Dijitsu DB120RRE Retro 93 L Tek Kapılı Mini Buzdolabı Kırmızı

Satıcı: aldimgeldim

9.485,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 9485.07
Dijitsu DB120RRE Retro 93 Litre Tek Kapılı Mini Buzdolabı - Kırmızı

Satıcı: teknodeposu

9.732,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 9732.68
Dijitsu DB120RRE Retro 93 Litre Tek Kapılı Mini Buzdolabı - Kırmızı

Satıcı: GUSTO PREMİUM

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 11959.08
Dijitsu DB120RRE Retro 93 Litre Tek Kapılı Mini Buzdolabı-Kırmızı 12.949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12959
Dijitsu Db120 Retro Kırmızı Buzdolabı

Satıcı: MakroReyon

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 13299.05
Dijitsu Db120rre Retro Kırmızı Buzdolabı

Satıcı: teknodeposu

13.854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 13854.00
Dijitsu Db120 Retro Kırmızı Buzdolabı

Satıcı: teknodeposu

18.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 18999.05

Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Kırmızı
• Yükseklik 835 mm
• Genişlik 488 mm
• Derinlik 440 mm
• Ağırlık 22 kg
• Kapı Sayısı 1 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 86 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.